Fotograf Standa Čihák
14.07.2021

Trio Coucou – Dvořákův festival na Chvalském zámku

Trio Coucou je soubor čtyř mladých profesionálních hudebníků – Radky Rubešové (zpěv), Zdeňka Häckla (housle), Martina Kudrny (piano a akordeon) a Petra Pavíčka (kontrabas).

Na nádvoří Chvalského zámku se pod záštitou starosty Horních Počernic Mgr. Měšťana (mimochodem učitele mých potomků) konal jeden z koncertů cyklu Dvořákův festival. 

Čtyřčlenné Trio Coucou zahrálo jak klasické francouzské šansony, tak i vlastní tvorbu. Základem jejich repertoáru je crossoverová autorská tvorba, ve které se spojují prvky klasické hudby, chansonu, jazzu a popu. Jejich celkový projev je inspirován francouzskou hudbou, poezií a francouzskou kulturou obecně. 

V polovině koncertu, který se konal na nádvoří zámku, dorazila předpovězená bouřka. Vypadalo to na konec koncertu. Ale umělci to nevzdali a obecenstvo vyslechlo druhou část programu a capella v obřadní síni zámku.

Trio Coucou – Dvořákův festival na Chvalském zámku

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …