Fotograf Standa Čihák
22.09.2018

Svatební fotografie Terezka a Petr

S Terkou a Petrem jsme měli předpremiéru při předsvatebním focení o pár předtím, než se konala tahle fialová česká svatba. Proč fialová? Terezka jí miluje. A proč česká? protože oba jsou už teď Českých.

Těžko najdeš větší vlastenecký párek, než je tahle dvojka. Novomanželé Terezka Česká a Péťa Český :-). Dobře, jen o jménu vlastenectví jistě není. Zkusím ten příběh otevřít jinak. Těžko si představíš větší optimisty a pohodové lidičky, než jsou tihle dva. Vážně!

Měl jsem radost, když jsme se domluvili na svatebním focení. Pár dní před termínem svatby jsme stihli krásné podzimní předsvatební focení. Na oťukání a rozehřátí. Dopadlo to skvěle.

Svatební den jsem zaznamenával společně s kamarádem Pavlem – koukni pod fotky, co je ten Pavel zač. Stojí to za to! Oba fotografové a jejich Fuji aparáty se činili už od rána, od příprav nevěsty a ženicha. Pak se jelo krásnou žlutou Felicií na svatební obřad ve Chvalském zámku.

Potom přesun na svatební hostinu v kyjském Pramenu, kde Terezka pracuje, shodou okolností. Hostina, přípitek, dort, první tanec, všechno, jak má být. Stihli jsme i nějaké párové fotečky, jak se na správnou svatební fotografii patří.

Spoluautorem fotek je můj dlouholetý kamarád Pavel. Focení je pro něj zábava, relax, naplnění jeho touhy být u lidských příběhů, poznávat je a pomáhat. Pavel je kouč. Pomáhá lidem rozvíjet jejich potenciál, dosáhnout radosti ze života, úspěchu.

Koukni sem na Pavlův profil: Projekty v životě.

Svatební fotografie Terezka a Petr

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …