Fotograf Standa Čihák
12.09.2020

Svatební fotografie Sára a Petr

Původně bylo tohle svatební focení domluvené do Adršpašských skal. Chvíli to vypadalo, že kvůli koroně svatba ani nebude. Ale byla. A pořádná, v horách.

Tohle svatební focení bylo dárek pro nevěstu. Kamarádka Mirka z kurzů zážitkové pedagogiky si vybrala mě. Jednou jsem se zmínil, že o víkendu fotím svatbu a už to máte.

Vypadalo to od začátku na nezvyklou lokaci. Prý horolezecká svatba. Adršpach. Nejistota okolo korony. Bude, nebude? Nejistota okolo sňatku. Bude církevní nebo nebude?

A byla! Ale jinde. Horská lokalita, horská svatba. Sára s Petrem jsou skvělí lidé. Svatba to byla menší, ale o to krásnější. Určitě k tomu dodalo svoje kladné body to nádherné místo. 

Netušil jsem z počátku, že budu dělat svatební fotografie fotografce. To víte, to byla trochu tréma. Kolegyně. Sára byla nakonec spokojená. Petr, zvaný Mamut, snad taky ;-).

Pokud jste ještě nebyli v Háskově, udělejte si čas a zajeďte tam. Horská příroda, rodinný penzion a hostinec. Pohoda. Krása. Nádhera.

Svatební fotografie Sára a Petr

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …