Fotograf Standa Čihák
03.10.2020

Svatební fotografie Martina a Pavel

Ještě to stihli. 3. října měli Martina s Pavlem svatbu u Panny Marie Sněžné. Korona začala řádit. Svatební fotografie jsem s rouškou ještě nedělal. Trochu se potilo sklo na hledáčku. Ale co, byla to skvělá svatba.

Měli stopro kopce štěstí a požehnání už před svatbou. Určitě spoustu. Od toho, že se potkali, až k tomu, že za pár dní by už nemohli mít na svatbě tolik přátel, kamarádů a různých jiných svatebních hostů.

Svatební fotografování to bylo pořádné, dopoledne focení s kobylkou na Xaverově, potom v dolnopočernickém parku. Jasně, svatební obřad u františkánů. Skupinky. Nevěsta si přála fotky na Karlově mostě, taky jsme stihli.

A potom rychle do tvrze v Dubči na svatební hostinu. Rozbitý talíř, dary, překvapení, krájení dortu, však to znáte. A zase focení novomanželů s koníkem, aby nebylo těch konin málo …

Jak to už je dnes u mladších snoubenců zvykem, měla svatba své webovky – vrijnujakubcovi.cz. Abych nemusel vymýšlet poděkování za to, že mě na svatební focení pozvali, vypůjčím si tam jejich …

Každá ruka, každá modlitba, každá minuta práce vynesla své ovoce a tím se stal tento den nezapomenutelný a doufáme, že nejen pro nás. Děkujeme!

Svatební fotografie Martina a Pavel

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …