Fotograf Standa Čihák
19.05.2018

Svatební fotografie Bětka a Jirka

Svatební fotograf to nemá jednoduché. Fotit svatbu je taková malá fotomaturita. Na svatbě Bětky a Jirky jsem byl ve druhé lavici. Hlavní svatební fotograf se pěkně potil a já si v pohodičce lovil pěkné snímky.

S Bětky rodiči se znám pěkných pár let. Takže se dá říct, že Bětku znám od mala, jak se říká. Když jsem byl poctěn být jako druhý fotograf při jejich svatební slavnosti, neváhal jsem.

Říkal jsme si, proč se berou zrovna ve Kbelích. Pak mi to došlo. Moderní kostelík je zasvěcený svaté Alžbětě. Tak už je to jasný, ne? Nikdy předtím jsem tam nebyl. Byl jsem překvapený. Je to zajímavá moderní sakrální stavba. Úchvatné vnitřní světlo potěší každého fotografa. Dobrou fotografii dělá dobré světlo, ostatně „dobré světlo“ je i cechovní pozdrav všech fotografů, nejen svatebních 🙂

Svatebním obřadem pro mě tohle focení skončilo. Škoda.

Svatební fotografie Bětka a Jirka

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …