Fotograf Standa Čihák
06.02.2020

Svatební fotografie Barunka a Jirka

Jak se stát hlavním svatebním fotografem snadno a rychle? Když jdete na svatbu jako záložní fotograf a hlavní fotograf dorazí až po obřadu... Stane se, no.

Doba předroušková se blíží ke konci. Únor není zrovna svatební období. Na začátku února čekám spíš sníh a led. Tenhle svatební den byl ale docela příjemný.

Barunka s Jirkou se vzali na Chvalském zámku. Byla to  svatba v kruhu rodiny s pár kamarády.

Šel jsem tam jako záložní fotograf. Jakože do počtu. Svatební fotograf číslo jedna ale nedorazil. Tak se ze mě stala rázem jednička!

Manželé bydlí pár ulic od nás a tak je často potkávám na procházce na cyklostezce do Klánovic. Na procházce se dvěma velkými psy a kočárkem. 

Jsem rád, že jsem na téhle malé svatbě byl. Svatební focení je vždycky krásná věc – jen samé krásné emoce, začátek příběhu dvou lidí, kteří se mají rádi a chtějí spolu prožít životní příběh. Ať ho mají co nejdelší a plný lásky!

PS: Ještě malinko reklamy 🙂 Krásné šaty ušila nevěstě báječná švadlenka Jitřenka – jitrenka-kostymy.cz.

Svatební fotografie Barunka a Jirka

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …