Fotograf Standa Čihák
21.06.2017

Pozvání na velmi zvláštní Slavnost

Slavnost pana S. byla po dlouhých letech opět vyhlášena. Kdo se sejde pod širým nebem, na místě pečlivě vybraném samotným hostitelem? Kdo získá Pozvání?

Hranice mezi realitou a snem se tento den natolik ztenčí, že bude opět možné spatřit svět v podobě, která nám zůstává většinu času utajená.

Během letního podvečera se bude opět možné setkat se starými známými, které jsme dlouho neviděli, či u kterých si už ani neuvědomujeme, že je důvěrně známe. A s přibývajícím soumrakem se rozehraje dlouho očekávaná Hra.

Představení Pozvání má formu tzv. imerzivního divadla. V tomto typu divadla se divák může sám a svobodně pohybovat po vymezeném prostoru a vybírat si komu nebo čemu bude věnovat svou pozornost.

Ať už sledujete postavy a zapojujete se do jejich příběhů, či spíše prozkoumáváte skrytá zákoutí prostoru, postupně se před vámi odkrývají tajemství netradiční zahradní Slavnosti.

Chtěli byste taky dostat Pozvání? Koukněte na stránky a hlídejte si termíny. Pozvaných je opravdu málo …

Pozvání na velmi zvláštní Slavnost

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …