Fotograf Standa Čihák
01.01.2020

Lassi Laurië XVII/1

Že to je divný název příspěvku! Je. Ale tak se jmenuje maďarský elektronický fantasy časopis. Na začátku roku 2020 se tam u rozhovoru s larpistou Ondrou Nerionem Janovským objevily i moje fotky. Jak se to stalo?

Lassi Laurië – a Magyar Tolkien Társaság hivatalos kiadványa – XVII. évfolyam, 1. szám (2020. január) A cikkből a teljes kiadvány letölthető, a nyomtatott verzió megrendelhető!

Nerion se mi tuhle ozval, že bude dělat do toho tolkienovského ezinu rozhovor – rozuměj interjú – a že by se k tomu moje fotky skvěle hodily. Tak odmítněte to… !

Jestli nevěříte, klidně se podívejte sem – www.tolkien.hu. Že tomu nerozumíte? Já teda taky ne, ale ty fotky poznávám. Jsou z největší české dřevárenské akce Bitva pěti armád. Kdo zná Tolkienovy příběhy, které odrážejí věčný zápas dobra se zlem, tomu není třeba nic vysvětlovat.

Mimochodem, poznáte, který známý hrad dělá téhle bitvě epickou kulisu? Bez – co? Bohužel je to už minulostí. Letos se kvůli koroně tahle skvělá akce, kterou vážně miluju, bohužel nekonala. Příští rok, Mácha možná ví, asi jinde…

Stránka s fotkami z Bitvy pěti armád 2018 je tady na mém larpovém fotografickém webu.

Ten maďarský ezin je tady.

Lassi Laurië XVII/1

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …