Fotograf Standa Čihák
21.05.2019

Milion chvilek pro demokracii – demonstrace za nezávislou justici

Tisíce lidí, kterým není lhostejná nestoudná agrofertizace státní správy a justice, se sešly na Václaváku. Není nám to buřt, ani ten ošizený od Andreje...

Česko je země nás a našich dětí. Nepatří Burešovi a jeho kamarádům.

idnes.cz – Lidé zaplnili téměř celé náměstí. Podle organizátorů jich bylo zhruba padesát tisíc. … Konec Benešové, jejíž jmenování podle demonstrantů zpochybňuje důvěru v nezávislost justice, zůstal v čele seznamu požadavků demonstrantů, jinak se ale projevy soustředily na Babiše. Kritici mu vyčítali střet zájmů, kterým se zabývají i instituce Evropské unie, trestní stíhání v případu Čapího hnízda, dotace pro jeho někdejší firmu Agrofert i údajnou spolupráci s komunistickou Státní bezpečnosti (StB).

Obavy z ohrožení spravedlnosti by měl Babiš podle lídra organizátorů ze spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře rozptýlit účastí v televizním duelu.

EDIT 3.11.2020: Po roce a půl je stále Marie Benešová ministryní spravedlnosti a evidovaný agent StB Bureš v čele vlády. Smutné.

Milion chvilek pro demokracii – demonstrace za nezávislou justici

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …