Fotograf Standa Čihák
28.05.2021

Druhé místo v soutěži Horní Počernice černobílé

Chvalský zámek pořádá každým rokem pro fotografické fandy a nadšence soutěž o nejlepší hornopočernické fotografie. Tentokrát jsem se umístil opět druhý.

Jak se otřepaně říká – rok se s rokem zase sešel. A už je tu zase počernická fotosoutěž!

Abych taky trochu někdy loupil, odložím si tady oficiální text, který oznamoval výsledky soutěže a zval na vernisáž výstavy nejen vítězných fotografií:

„I letošní ročník fotografického klání přinesl snímky, které představily Horní Počernice jako místo, které máme rádi, i když se na ně díváme skrz černobílý filtr. A možná právě proto! Do soutěže se přihlásilo 34 fotografů s celkem 144 fotografiemi. Všem fotografům děkujeme za účast!

První místo získala Helena Hamplová za foto s názvem Skok do neznáma. Na druhé příčce se umístil Stanislav Čihák s fotografií Xaverov v mlze a na třetím Lubomír Lanský se snímkem Vodárna.“

Černobílá fotografie má svém zvláštní kouzlo. Absence barev dá vyniknout prostoru, kompozici, světlu, náladě, … Barvy někdy ruší a tak teď dostaly volno.

Díky Chvalskému zámku, který soutěž dlouhé roky pro počernické fotografy organizuje. Tedy zámku je to jedno, že se mu děkuje. Tedy děkuji Klárce Tökölyové, Rozce Beránkové a dalším organizátorům.

Chvalský zámek potřebuje taky trochu propagace – tedy tady je stránka s vyhlášením soutěže. Dobře, a tady je malá nápověda :-). 

Druhé místo v soutěži Horní Počernice černobílé

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …