Fotograf Standa Čihák
01.12.2020

Benefiční online koncert Muzikálem bez bariér

Nezisková organizace Polovina nebe naplánovala na první prosincový den šestý ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér. Výtěžek vstupného je určen pro těžce postižené lidi upoutané na vozík nebo pro klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.
reportážní fotografie

Spoustu kulturní akcí letos ovlivnil Covid – i tady si zařádil. Jako vždy měl být koncert Muzikálem bez bariér na Novodvorské v kulturáku. Ale vir rozhodl jinak. Koncert se uspořádal streamovaně online. Bylo to trochu zvláštní, pro zpěváky možná ne, ti jsou zvyklí zpívat i bez diváků. Ale pro nás okolo – videoštáb, doprovod zpěváků a tak – to asi nebylo úplně obvyklé.

Ale muzikálové hvězdy opět nezklamaly. Dobročinné akci dává duši hvězdy Michaela Tomešová. Moderoval a zpíval Lukáš Adam. Zpívali Tomáš Löbl, Richard Pekárek, Michal Kavalčík, Alžbeta Bartošová, Elis Ochmanová, Tomáš Trapl, Berenika Kohoutová, Milan Peroutka, David Gránský, Zbyněk Fric, Aneta Krejčíková, Alžběta Bartošová a Ivana Korolová.

Taneční skupina Artefact Dance Company poslala do streamu off-line klip. Živá kapela byla opravdu na pódiu a byla dost živá.

Na YouTube kanálu Poloviny nebe by se snad mohl časem objevit záznam z koncertu.

Benefiční online koncert Muzikálem bez bariér

03.07.2021
Spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her Rolling uspořádal v noci ze soboty na neděli 3. července druhý běh skvělého obsahového LARPu Po Prahou. Bylo mi ctí stát se hrajícím fotografem a snad správně posouvat příběh k dobrému konci.

t … +420 777 152 052

e … stanislav.cihak@gmail.com

Komárovská 331/36, Praha 20

popište mi vaše fotopřání:

PNG_RGB_stan_logo_white

napište mi …